הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
מיאמור, לבחור את הטוב ביותר עבורך
חפש
בטעינה...
חבילות
אנא בחר חבילה רצויה, שדה חובה
בסיסית
₪600
מודעת בסיס אשר מקודמת לפי יחס שווה של הקלקות ושיחות.
משודרגת
₪1100
מודעת משודרגת היא מודעה מודגשת ומוקפצת באופן אוטומטי, נמצאת מעל מודעות הבסיס ומקבלת חשיפה גבוהה יותר בכל העמודים הרלוונטים.
מקודמת
₪1600
מודעת מקודמת מציגה את המודעה שלך בחלק העליון של האתר ומקבלת את רוב פניות הגולשים.
מקודמת טופ פלוס VIP
המשתלמת ביותר
₪1
מודעה מקודמת פלוס. זוהי מודעה אשר נמצאת באיזור החם של הלוח $ VIP $(4 מודעות הראשונות באתר)מקבלת את החשיפה הגבוהה ביותר ובנוסף מקבל כבונוס באנר מעוצב באופן אישי בעמוד לפי מחוז ועיר. מחירון שונה בתל אביב
פרטי העסק
אנא מלא את כל השדות כראוי, שדה חובה
פרטי המודעה
אנא מלא את כל השדות כראוי, שדה חובה
תיאור
שעות פעילות
-
החל על ימים א'-ה'
-
-
-
-
-
-
קטגוריות
חובה לבחור מנימום קטגוריה אחת
סוגי טיפולים
חובה לבחור מנימום סוג טיפול אחד
תוספות מיוחדות
העלאת תמונות
התמונות חייבות לשקול פחות מ 10MB
תמונה לתצוגה
טעינה
תמונה לתצוגה
טעינה
תמונה לתצוגה
טעינה
תמונה לתצוגה
טעינה
פרטי תשלום
כל מחירי החבילות כוללים מע"מ.
המודעות הם לחודש שלם והתשלום מתבצע מראש.
ניתן לבצע עיסקה ארוכת טווח של חצי שנה ואז ניתן תשלומים בכרטיס אשראי ומחיר מיוחד.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בווטסאפ 053-556-8134 או באמייל miamor.portal@gmail.com
חובה להזין פרטי אשראי
אישור תקנון ושלח
חובה לאשר את התקנון
תקנון אתר מיאמור
תנאי שימוש
ברוכים הבאים לאתר מיאמור ו\או www.mi-amor.co.il  (להלן: "האתר" ו/או "הפורטל"), מנהלי האתר מודים לך על בחירתך לגלוש ו\או לפרסם באתר, ומקווים כי תיהנה ותפיק ממנו את המרב. 
האתר מופעל ומנוהל על ידי מיאמור, עוסק מורשה  (להלן: " מנהלי האתר").
תנאי שימוש אלה (להלן : "התנאים ו/או תנאי השימוש") מסדירים ומגדירים את החובות והזכויות בין מנהלי האתר לבינך הגולש באתר ו/או המפרסם אשר מעוניין לפרסם באתר.
בכפוף לתנאי השימוש, המונח "גולש באתר" ו/או "המפרסם באתר"  ו\או "בית עסק" ו/או "מעסה" משמעו כל אדם ו/או עסק אשר עושה שימוש באתר זה בכל דרך וצורה שהיא (להלן: "הגולש" ו/או המפרסם).
 
כללי
השימוש באתר יהיה בכפוף לתנאים המפורטים להלן, ככל ואינך מסכים לתנאי מתנאי השימוש, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
אתר זה הינו פורטל שיווק לפרסום בתחום העיסוי- מעסים ומעסות, טיפולי גוף וספא, תקנון זה מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.
הגולש ו/או המפרסם מתחייב לעשות שימוש באתר בכפוף לתנאי השימוש ומצהיר כי הוא יודע שהאתר וכל המובא בו אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ו/או תחליף לכל ייעוץ מכל סוג שהוא.
מפעיל האתר זוקף לזכותו את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת למשתמשים בו ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של תנאי השימוש ותְּחוּלָתָם .
כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות בלבד ולא ישמשו בפרשנות תנאי השימוש.

מידע לגולש ו/או למפרסם
גולש ו/או מפרסם מוזמן לעשות שימוש באתר ובלבד שהוא ממלא אחר דרישות חוקי מדינת ישראל ואחר כל הוראות תנאי שימוש אלו.
השימוש באתר מוגבל למי שאינו קטין על פי חוק, היינו רשאי לעשות שימוש באתר אך ורק מי שמלאו לו 18 שנה. במידה והינך קטין, או מי שמוגדר בחוק כמי שאינו רשאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, ובכל זאת בחרת להתעלם מהוראה זו ולעשות שימוש באתר, אזי במקרה זה הנהלת האתר תראה את השימוש שעשית באתר כאילו נעשה לאחר שקיבלת את אישור ההורה ו/או האפוטרופוס החוקי שלך לשימוש.
לא תישמע טענת מי שעשה שימוש באתר זה בניגוד לכללי ההאתר, או תחת הצהרה שקרית לגבי גילו ו/או כשרותו המשפטית, אודות כל נזק, מכל סוג שהוא, שייגרם לו במישרין או בעקיפין בעקבות הגלישה ו/או הפרסום בו.
למנהלי האתר אין אפשרות טכנית ומהותית לבקר ולפקח על כל שיח כזה או אחר בין גולשי האתר למפרסמים בו והוא יתבצע ישירות ביניהם בלבד, ללא כל תיווך או מעורבות של המנהלי האתר.
בשל כך ומטבע הדברים, לאתר ו/או למנהלי האתר אין ולא תהיה שליטה ו/או אחריות על כל הנאמר / מתרחש בין הגולשים והמפרסמים בו,
יובהר כי האתר ו/או מנהלי האתר אינם מקיימים קשר עם המפרסמים, למעט מתן במה לפרסומיהם, ואינו אחראי / יכול / מעוניין לעזור במידה ויצר קשר כן או לא ו/או להתערב בבחירת הלקוח ו/או יצירת קשר ביניהם .
 
הגבלת אחריות
האתר הינו פלטפורמת שיווק לפרסום בתחום העיסוים- מעסים ומעסות, טיפולי גוף וספא, מנהלי האתר אינם אחראים לכל התקשרות בין המפרסם ו/או בתי העסק המפרסמים בו לבין המשתמשים השונים.
כמו כן ההתקשרות בין הגולש למול המפרסם הינה באחריותם בלבד, ועליהם לבדוק את תנאי העסקה אותה הם מבצעים מראש,  אי לכך על המפרסם להקפיד שלא לפרסם דברים ו/או מידע העלולים לפגוע במאן דהו, בכל אופן שהוא, ו/או להסב לכל אדם או גורם אחר נזק כלשהו, והמפרסם מתחייב לקחת אחריות מלאה על דבריו.
כל פנייה בנוגע לטיב הפרסום של המפרסם ו/או השירותים תעשה ישירות למפרסם, לרבות תלונות על הטרדות מיניות לפי חוק איסור הטרדה מינית וכו'.
על מנהלי האתר לא תחול כל אחריות ביחס לפרסומי המפרסם, והמפרסם והגולש מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בנוגע לטיב השירותים של המפרסם ו/או בתי העסק המפרסמים באתר.   מנהלי האתר והאתר לא יהיו אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר ו/או בגין השירותים אשר יינתנו ע"י המפרסם, לרבות נזק ממוני ו/או נזק כספי ו/או נזק בריאות ו/או נפשי ו/או כל נזק אחר.
מובהר בזאת כי למנהלי האתר זכות בלתי מוגבלת לסרב לפרסם תוכן שפורסם ו/או נמסר לפרסום וכן, הזכות למחוק כל פרסום ו/או ההודעה ו/או תגובה או חלק ממנה, בכל עת שתמצא לנכון, במיוחד בשעה שפרסום התוכן – במלואו או חלקו – מפר את הוראות תנאי שימוש אלו. למפרסם ידוע שכל פרסום שלו יוצג בפורטל או יוסר מהפורטל בהתאם לשיקולי הנהלת האתר בלבד ולמפרסם לא תהיה כל טענה למנהלי האתר לרבות בקשה להחזר כספי.
 
למנהלי האתר תהיה הזכות גם, במקרים חריגים, לחסום פעילות גולש ו/או למחוק פרסום של מפרסם, והכל ללא צורך לנמק או להתריע מראש, והגולש ו/או המפרסם לוקח זאת בחשבון מראש. 
 
חסימה או מחיקה יתבצעו במקרים בהם יופרו תנאי תקנון זה ו/או חוקי מדינת ישראל ו/או תקנת הציבור והסדר הטוב ובכל מקרה של פעילות אשר לדעת הנהלת האתר לא תיחשב כפעילות מתאימה באתר מסוג זה, וזאת לצורך שמירה על חופש פעולה וניהול תקין של האתר. 
 
מנהלי האתר לא יישאו באחריות להתאמת האתר לצורכי הגולש ו/או המפרסם, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל. 
הגולש ו/או המפרסם מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מנהלי האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר, ולמפרסם לא תהיה כל טענה למנהלי האתר לרבות בקשה להחזר כספי. .
 
שירותי פרסום 
מפרסם אשר מעוניין לפרסם באתר ולרכוש חבילת פרסום מצהיר בזאת כי הינו מודע לתנאי החבילה באתר ומקבלה, וכי לא תהא לו או למי מטעמו כל טענה או דרישה או תביעה נגד האתר ומנהלי האתר, נושאי משרה, סוכניהם, שלוחיהם או כל מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות האתר על פי תנאי החבילה שלהלן.
האתר ומנהלי האתר שומרים על זכותם לשנות את תנאי החבילה מעת לעת, על פי שיקול דעתם הבלעדי, אולם כל שינוי במדיניות הפרטיות יחול אך ורק על שימוש באתר שנעשה לאחר השינוי, כאמור תנאי החבילה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם היא מיועדת לגברים ונשים כאחד.
 
חבילות פרסום:
האתר ומנהלי האתר מספקים שירותי אחסנה, חשיפה, קידום, שיווק ופרסום בהתאם ובכפוף למפורט בחבילה אשר נרכשה:
 
חבילת שיווק בסיסית
חבילת שיווק בסיסית אשר מקודמת לפי יחס שווה של הקלקות ושיחות למול ייתר חבילות השיווק הבסיסית באותו מחוז או עיר.
 
חבילת שיווק משודרגת:
חבילת שיווק משודרגת היא למעשה מודעה מודגשת אשר ממוקמת מעל חבילות הבסיס, מקבלת חשיפה גבוהה יותר בכל העמודים הרלוונטיים ומקודמת לפי יחס שווה של הקלקות ושיחות למול ייתר חבילות השיווק המשודרגות באותו מחוז או עיר.
 
חבילת שיווק מקודמת:
חבילת שיווק מקודמת היא חבילה מקודמת ומציגה את המודעה בחלק העליון של האתר ומקבלת את מרבית פניות הגולשים.
 
חבילת שיווק מקודמת פלוס:
חבילת שיווק מקודמת פלוס זוהי חבילה אשר נמצאת באזור הכי מקודם באתר(4 מודעות ראשונות) מקבלת את החשיפה הגבוהה ביותר שמודעה יכולה לקבל ובנוסף מקבלת כבונוס באנר קטן מעוצב באופן אישי(ע"י מעצבת מקצועית בתחום) בעמוד לפי מחוז ועיר.

חבילת שיווק מקודמת טופ פלוס
חבילה זו היא למעשה חבילת שיווק מקודמת פלוס, אשר מקבלת בנוסף באנר גדול בראש העמוד בכל הערים והמחוזות והיא החבילה החזקה וטובה ביותר שניתן לקבל באתר. 
 
מדניות החזר כספי:
האתר ומנהלי האתר מספקים שירותי אחסנה, חשיפה, קידום, שיווק ופרסום בהתאם ובכפוף למפורט בחבילה אשר נרכשה, מרגע שהתשלום בוצע והמודעה עלתה לאוויר, המפרסם מצהיר כי בין אם ברישום דרך האתר ו/או בין אם בשיחת טלפון / מייל או כל דרך אחרת הוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בנוגע לטיב השירותים/הפרסום לרבות על בקשה להחזר כספי.
  
קניין רוחני והוראות נוספות 
האתר הינו רכושה הבלעדי של האתר ומנהלי האתר. 
האתר ו/או מנהלי האתר הינם בעלי זכויות היוצרים, סודות מסחריים וסימני המסחר, רשומים ושאינם רשומים וכל זכויות הקניין הרוחני באתר. 
במסגרת אלו כלולות גם הזכות בשם האתר, בשם המתחם שלו, בעיצובו הגרפי, מבנה האתר, טקסטים מילוליים, סמלים, סימנים וכן קבצים ויישומים מסוגים שונים. 
לאור זאת ובהתאם לדין מתחייב הגולש ו/או המפרסם להימנע מכל פגיעה בזכויות הקניין הרוחני של האתר ו/או מנהלי האתר ובין היתר להימנע מהעתקה, פרסום, הפצה, הצגה, שידור או העברה של הרכיבים המפורטים לעיל, יצירת עבודה נגזרת יצירת קישור, ניצול או פגיעה בזכויות הקניין הרוחני של האתר ו/או מנהלי האתר בכל דרך שהיא, בשלמותן או בחלקן, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מהאתר ו/או מנהלי האתר. 
כל הפרה של האמור בסעיף זה, עלולה לגרום לתוצאה של הפרת זכויות קניין רוחני, באופן שעלול להשית על המפר עונשים או קנסות פליליים או אזרחיים. 
 
מנהלי האתר מאחלים לך גלישה נעימה.
 
צוות Mi-amor,
לבחור את הטוב ביותר עבורך...