הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
חפש

עיסוי מפנק ברמת גן

 
המון בני אדם חשים חרדות ולחצים, שמתגברים נוכח התקופה הקשה של כניסת נגיף הקורונה לחיינו, שנראה שתימשך עוד זמן מה, ובעקבותיה מגיעים אף הבעיות בשינה. כדי להתמודד עם המצב נכונה, לקבל סיוע ולהירגע, כדאי שתעברו, למשל - עיסוי ברמת גן, כחלק מהשגרה היום יומית שלכם. ממצאים מרתקים של מדענים חשפו אותנו לממצאים, כי טיפול של עיסוי עשוי לסייע למי שקשה לו להירדם בלילה, אך לא רק. תמשיכו לקרוא עד סוף המאמר שלפניכם, ותבינו את התרומה העילאית של העיסוי.
 

האם עיסוי ברמת גן עשוי להקל על נשים הרות?

תקופת ההיריון איננה קלה למרבית הנשים ההרות, בלשון המעטה. כאשר הגוף שלהן עובר שינויים חדשות לבקרים, משתנה גם מצב הרוח שלהן בהתאמה. נראה כי אין מנוס, והפתרון שמסתמן כהכי טוב הוא לצלוח עיסוי ברמת גן. העיסוי בטרם הלידה יכול להקל ולו במקצת על כאבים שנובעים מהיריון, ולרוב הוא עוזר לצלוח לידה הרבה יותר קלה וקצרה.

האם עיסוי ברמת גן יסייע לכם בהתמודדות עם רגשות של חרדות או של דיכאונות?

הרבה בני אדם חווים כיום רגשות מעורבים של דיכאונות או של חרדות. אנו בטוחים שניסיתם כבר כל שיטת טיפול קונבנציונליות. אבל יש שיטות טיפול של הרפואה המשלימה, כמו לדוגמה - עיסוי ברמת גן. עיסוי שכזה בהכרח יפחית את רמות הקורטיזול בגוף שלכם, שאמונות על הורמון הלחץ, והוא זה שיגביר את הייצור האולטימטיבי של הדופמין ושל הסרוטונין. ולמה זה כה חשוב? הו, יופי ששאלתם. הם אלו שיסייעו בחיזוק ההשפעה החיובית בקרבכם, תיהנו מתחושה עילאית של מצב רוח משופר וחיובי, עם לחץ דם נמוך יותר, ועם הרבה פחות סטרס.