הודעה נשלחה בהצלחה !
חזרה למעלה
חפש

עיסוי מפנק בחיפה

המון בני אדם לחוצים בעידן המודרני. כאשר הגוף שלכם מתוח ונמצא תחת סטרס מרובה, הוא מייצר רמות שאינן בריאות של הורמון הלחץ, שעשוי לתרום להתפתחות לא רצויה של כאבי ראש, מחסור בשעות שינה, בעיות של עיכול, שכל הללו ועוד עשויים להחמיר עם חלוף הזמן. מחקרים מעידים כי ביכולתו של עיסוי להפחית, למשל – את הרמות של הקורטיזול, מתוקף יכולתו לאפשר לגוף שלכם להתאושש. קבלת העיסוי מעוררת את תחושות מתמשכות של הפחתת רמות הסטרס, רגיעה ושיפור של מצב הרוח. העיסוי עשוי לשפר את איכות החיים שלכם. כדי להבין מה עוד מועיל בעיסוי בחיפה, פשוט תקפידו על קריאה למן ההתחלה ועד תום המאמר הנ"ל.
 

האם עיסוי בחיפה יוריד לכם לחץ דם?

זה מכבר הוכח, כי  עיסוי בחיפה יכול להוריד את הרמות של לחץ הדם שלכם. על פי מחקר שבוצע והועלה לכתב עת מוביל, נמצא כי בני אדם שעברו מינימום שלושה עיסויים, בני יותר מעשר דקות בשבוע, נהנו מהורדה של לחץ הדם שבגופם, וזאת בהשוואה לבני אדם שניסו באותו פרק הזמן שיטות שונות להירגעות. העיסוי עשוי אף, כאמור לעיל, להפחית את רמות הקורטיזול בגוף שלכם, ולהפחית בתוך כך את המקורות של הטריגרים הידועים לדיכאונות, לחרדות למתחים או לרגשות עוינים. כמו גם, העיסוי יכול לסייע במצבים של חוסר ספיקת הכליות, סיכונים לשבץ או להתקפי לב, וכיוצא בזה.

האם עיסוי בחיפה יעזור לכם בהרפיה של השרירים?

המטרה העיקרית של עיסוי בחיפה באה לידי ביטוי בכך שהוא ממקד את מקור הכאבים של הגוף באמצעות ביטול של שרירים מתוחים, הרפיה של שרירים מתוחים, הגברה של הגמישות, וכיוצא בכך. ביכולתו של העיסוי אף לקדם את זרימת הדם לשרירים שנפגעו, מה שבתורו מגביר את חומרי החמצן וההזנה לרקמות שנפגעו. פעילות שכזאת מפחיתה את הנפיחות ואת הנוקשות של המפרקים ושל השרירים, וכן מגבירה את גמישותם, באופן הזה שהיא עוזרת להפחתה של הכאבים. העיסוי אף משחרר אנדורפינים, שנועדו להגביר את רמות הכימיקלים שקשורים לתחושה של אושר בגוף.